Populære bets
Kampresultat: Nottingham Forest
Totalt antal mål: Over 2.5
Nottingham Forest - samlet skud på mål: Over 4.5
4.73
Nottingham Forest - samlet mål: Over 1.5
Nottingham Forest - samlet hjørnespark: Over 4.5
Nottingham Forest - samlet skud på mål: Over 4.5
4.76
Ipswich - samlet mål: Over 1.5
Ipswich - samlet hjørnespark: Over 4.5
Ipswich - samlet skud på mål: Over 4.5
5.55
Kampresultat: Brøndby
Totalt antal mål: Over 2.5
Brøndby - samlet skud på mål: Over 4.5
3.57
Kampresultat: Brøndby
Begge hold scorer: Ja
Målscorer når som helst: Patrick Mortensen
4.79
Kampresultat: Brøndby
Begge hold scorer: Ja
Totalt antal mål: Over 3.5
4.83
Kampresultat: Hvidovre
Begge hold scorer: Ja
Totalt antal mål: Over 3.5
4.76
Kampresultat: HB Køge
Begge hold scorer: Ja
Totalt antal mål: Over 3.5
9.21
Kampresultat: Manchester City
Totalt antal mål: Over 2.5
Manchester City - samlet skud på mål: Over 5.5
3.13
Kampresultat: Manchester City
Totalt antal mål: Over 3.5
Målscorer når som helst: Erling Haaland
3.75
Manchester City - samlet mål: Over 1.5
Manchester City - samlet hjørnespark: Over 5.5
Manchester City - samlet skud på mål: Over 5.5
3.78
Kampresultat: Vissel Kobe
Begge hold scorer: Ja
Totalt antal mål: Over 3.5
8.87
Kampresultat: Machida Zelvia
Begge hold scorer: Ja
Totalt antal mål: Over 3.5
10.84
Odds BoostVis alle
Ipswich
Nottingham Forest
1X2 + antal mål 2.5: Nottingham Forest + Over FørNu
3.50
4.40
Randers FC
Brøndby
Målscorer når som helst: Patrick Mortensen FørNu
2.30
2.55
Aston Villa
Manchester City
Spiller scorer 2 eller flere mål: Erling Haaland FørNu
3.60
4.50
Torino
Monza
1X2 + antal mål 2.5: Torino + Over FørNu
3.20
3.85
Chelsea
Tottenham
Målscorer når som helst: Morgan Rogers FørNu
2.80
3.35
Populære
Live
Prematch
Starter snart
Fodbold
Kampresultat
Totalt Antal Mål
Antal Mål I 1. Halvleg
Resultat Af 1. Halvleg
Begge Hold Scorer
Handicap (3 veje)
Dobbeltchance
Ukraine Premier League
2. halvleg
2
0
Dynamo Kiev
-
Uafgjort
19.00
Nyva Buzova
46.00
Over 3
2.00
Under 3
1.65
Israel Liga Alef
2. halvleg
Hapoel Karmiel FC
Hapoel Nof Hagalil FC
3
3
Hapoel Karmiel FC
3.05
Uafgjort
2.45
Hapoel Nof Hagalil FC
2.45
Over 7.5
1.78
Under 7.5
1.75
England Premier League 2
1. halvleg
Ipswich-U21
Birmingham City
2
0
Ipswich-U21
1.01
Uafgjort
15.00
Birmingham City
29.00
Over 4.5
1.65
Under 4.5
1.95
Over 2.5
1.92
Under 2.5
1.65
Ipswich-U21
-
Uafgjort
11.00
Birmingham City
26.00
Israel Liga Alef
Pause
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
Sport Club Dimona
0
0
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
5.35
Uafgjort
2.35
Sport Club Dimona
1.85
Over 1.5
2.10
Under 1.5
1.52
Aserbajdsjan Premier League
1. halvleg
Araz Nakhchivan PFK
Gabala FK
0
1
Araz Nakhchivan PFK
4.85
Uafgjort
3.20
Gabala FK
1.58
Over 2.5
1.75
Under 2.5
1.75
Over 1.5
2.38
Under 1.5
1.39
Araz Nakhchivan PFK
21.00
Uafgjort
4.40
Gabala FK
1.14
Indien Super League
1. halvleg
Inter Kashi
SC East Bengal
0
0
Inter Kashi
9.10
Uafgjort
4.85
SC East Bengal
1.28
Over 2.5
1.62
Under 2.5
2.05
Over 1
1.55
Under 1
2.12
Inter Kashi
7.70
Uafgjort
2.50
SC East Bengal
1.72
AFC Challenge Cup
1. halvleg
Al-Arabi (KW)
Nejmeh SC
0
0
Al-Arabi (KW)
4.40
Uafgjort
2.92
Nejmeh SC
1.75
Over 1.5
1.58
Under 1.5
2.05
Over 0.5
2.38
Under 0.5
1.41
Al-Arabi (KW)
6.80
Uafgjort
1.39
Nejmeh SC
3.65
Armenien Premier League
1. halvleg
0
0
FC Van
2.75
Uafgjort
3.15
Fc Ararat Yerevan
2.10
Over 2.5
1.80
Under 2.5
1.72
Over 1
1.85
Under 1
1.70
FC Van
3.40
Uafgjort
2.05
Fc Ararat Yerevan
2.75
Ukraine Premier League
2. halvleg
3
0
FC Polissya Zhytomyr
-
Uafgjort
23.00
FC Obolon-Brovar
34.00
Over 3.5
1.60
Under 3.5
2.10
Ukraine Premier League
1. halvleg
0
1
NK Veres Rivne
6.30
Uafgjort
3.90
FC Kolos Kovalivka
1.47
Over 3
1.98
Under 3
1.65
Over 1.5
1.95
Under 1.5
1.65
NK Veres Rivne
19.50
Uafgjort
4.60
FC Kolos Kovalivka
1.18
Israel Liga Alef
2. halvleg
Ironi Beit Shemesh
Hapoel Mahane Yehuda
5
0
Ironi Beit Shemesh
-
Uafgjort
51.00
Hapoel Mahane Yehuda
51.00
Over 5.5
1.50
Under 5.5
2.15
Israel Liga Alef
1. halvleg
FC Holon Yirmiyahu
FC Tzeirey Tira
0
0
FC Holon Yirmiyahu
1.50
Uafgjort
3.30
FC Tzeirey Tira
5.80
Over 2.5
2.35
Under 2.5
1.44
Over 0.5
2.10
Under 0.5
1.55
FC Holon Yirmiyahu
3.05
Uafgjort
1.49
FC Tzeirey Tira
7.70
Ukrainsk Persha Liga
2. halvleg
FC Metalist Kharkiv
Yarud Mariupol
0
0
FC Metalist Kharkiv
4.60
Uafgjort
1.44
Yarud Mariupol
4.10
Over 0.5
2.15
Under 0.5
1.50
Israel Liga Alef
2. halvleg
Beitar Naharia
Hapoel Beit Shean Mesilot
0
2
Beitar Naharia
24.00
Uafgjort
7.20
Hapoel Beit Shean Mesilot
1.07
Over 2.5
1.42
Under 2.5
2.38
Indien Statsligaer
2. halvleg
Kickstart FC
Bengaluru B
0
0
Kickstart FC
3.90
Uafgjort
2.65
Bengaluru B
1.95
Over 1.5
1.65
Under 1.5
1.88
Tennis
Vinder Af Kampen
Spil Handicap
Matchspil
Sæt Vinder
Sæt 1 Handicap
Sæt 2 Handicap
WTA Ningbo
3. sæt
Jovic, Iva
Shnaider, Diana
0
0
1
3 6
2
6 4
3
1 2
Jovic, Iva
2.25
Shnaider, Diana
1.60
Jovic, Iva +2.5
1.90
Shnaider, Diana -2.5
1.80
Over 28.5
1.70
Under 28.5
2.05
ATP Challenger Florence
Forti, Francesco
Roca Batalla, Oriol
0
0
1
1 5
2
0 0
3
0 0
Forti, Francesco
4.90
Roca Batalla, Oriol
1.12
Forti, Francesco +6.5
1.65
Roca Batalla, Oriol -6.5
2.10
Over 18.5
1.85
Under 18.5
1.80
Forti, Francesco
2.75
Roca Batalla, Oriol
1.40
ATP Challenger Florence
2. sæt
Donald, Matthew William
Romano, Filippo
40
30
1
3 6
2
0 1
3
0 0
Donald, Matthew William
3.90
Romano, Filippo
1.20
Donald, Matthew William +4.5
2.35
Romano, Filippo -4.5
1.50
Over 19.5
1.95
Under 19.5
1.75
Donald, Matthew William
2.60
Romano, Filippo
1.45
ATP Challenger Florence
1. sæt
Misolic, Filip
Ribecai, Michele
40
A
1
1 4
2
0 0
3
0 0
Misolic, Filip
3.10
Ribecai, Michele
1.30
Misolic, Filip +5.5
1.85
Ribecai, Michele -5.5
1.80
Over 20.5
1.85
Under 20.5
1.80
Misolic, Filip
2.10
Ribecai, Michele
1.65
ITF W35 Monastir
2. sæt
Adkar, V
Milovanovic, E
0
0
1
0 6
2
0 0
3
0 0
Adkar, V
5.75
Milovanovic, E
1.10
Adkar, V +8.5
1.88
Milovanovic, E -8.5
1.76
Over 15.5
1.80
Under 15.5
1.84
Adkar, V
3.10
Milovanovic, E
1.32
ITF W15 Bol
2. sæt
Tichackova, E
Obradovic, A
0
0
1
4 6
2
3 4
3
0 0
Tichackova, E
2.80
Obradovic, A
1.38
Tichackova, E
2.10
Obradovic, A
1.65
ATP Lyon - Doubles
2. sæt
Cash J / Glasspool L
Behar A / Paris J
40
15
1
7 6
2
4 4
3
0 0
Cash J / Glasspool L
1.07
Behar A / Paris J
6.25
Over 25.5
1.37
Under 25.5
2.80
Cash J / Glasspool L
1.35
Behar A / Paris J
3.05
UTR Pro Carvoeiro
2. sæt
Turriziani Alvarez, Alejandro
Wagenaar, Lars
0
0
1
6 2
2
3 2
3
0 0
Turriziani Alvarez, Alejandro
1.02
Wagenaar, Lars
8.25
ITF M25 Sarreguemines
1. sæt
Gobat, A
Masur, D
15
0
1
0 0
2
0 0
3
0 0
Gobat, A
4.30
Masur, D
1.18
Gobat, A +3.5
2.20
Masur, D -3.5
1.55
Over 21.5
1.70
Under 21.5
1.96
Gobat, A
3.20
Masur, D
1.30
ITF W35 Loule
2. sæt
Teixido Garcia, A
Luescher, S
15
15
1
6 4
2
2 2
3
0 0
Teixido Garcia, A
1.07
Luescher, S
6.75
Teixido Garcia, A -4.5
2.15
Luescher, S +4.5
1.58
Over 20.5
2.05
Under 20.5
1.63
Teixido Garcia, A
1.30
Luescher, S
3.20
Ishockey
Vinder af kampen
Handicap (Kun ordinær spilletid)
Antal mål (Kun ordinær spilletid)
eHockey Battle: Vestlig konference
3. periode
Edmonton Oilers (Smolik)
Dallas Stars (Agil)
1
0 0
2
0 1
3
0 0
0
1
Edmonton Oilers (Smolik)
17.00
Uafgjort
4.00
Dallas Stars (Agil)
1.27
Edmonton Oilers (Smolik) +1.5
1.40
Dallas Stars (Agil) -1.5
2.72
Over 1.5
1.57
Under 1.5
2.25
Edmonton Oilers (Smolik)
3.70
Dallas Stars (Agil)
2.50
Ingen
2.25
eHockey Battle: Vestlig konference
3. periode
Winnipeg Jets (Griba)
Vancouver Canucks (Di-Akon)
1
0 0
2
1 0
3
0 0
1
0
Winnipeg Jets (Griba)
1.14
Uafgjort
6.00
Vancouver Canucks (Di-Akon)
18.00
Winnipeg Jets (Griba) -1.5
2.35
Vancouver Canucks (Di-Akon) +1.5
1.53
Over 1.5
1.47
Under 1.5
2.50
Winnipeg Jets (Griba)
2.16
Vancouver Canucks (Di-Akon)
4.00
Ingen
2.50
eHockey Valhalla League
Washington Capitals (Myrc)
Florida Panthers (DarkLord)
Washington Capitals (Myrc)
2.90
Uafgjort
4.40
Florida Panthers (DarkLord)
1.82
Washington Capitals (Myrc) +0.5
1.88
Florida Panthers (DarkLord) -0.5
1.82
Over 4.5
1.92
Under 4.5
1.80
Washington Capitals (Myrc)
2.10
Florida Panthers (DarkLord)
1.65
Ingen
12.00
Amerikansk fodbold
eTouchdown Valhalla League
Tampa Bay Buccaneers (Joshua)
Los Angeles Chargers (Pablo)
Tampa Bay Buccaneers (Joshua)
2.20
Los Angeles Chargers (Pablo)
1.62
Over 26.5
2.70
Under 26.5
1.40
Over 13.5
1.62
Under 13.5
2.15
Basketball
Bordtennis
Håndbold
Esports








