Spillemyndigheden
Kvittering
Åbne væddemål
Single
Kombination
System
Nordicbet logo

Du skal mindst have valgt et væddemål, for at kunne lave et spil.

 Indsatshistorik Indstillinger
NHL

Mest populære

Live og kommende7Vinderspil0
Vælg marked
Tirsdag  12 Oktober 2
Onsdag  13 Oktober 4
Torsdag  14 Oktober 1
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.
Vegas Golden KnightsSeattle Kraken
Ishockey / NHL
Vegas Golden Knights
Seattle Kraken
Form
T
T
V
T
T
Vegas Golden Knights
I dag
Ingen kamphistorie tilgængelig
Seattle Kraken
Sidste Kampe
Vegas Golden Knights
Seattle Kraken
Montreal Canadiens
3
Vegas Golden Knights
2
25. jun. 2021 NHL - Playoffs
Vegas Golden Knights
1
Montreal Canadiens
4
23. jun. 2021 NHL - Playoffs
Montreal Canadiens
1
Vegas Golden Knights
2
21. jun. 2021 NHL - Playoffs
Montreal Canadiens
3
Vegas Golden Knights
2
19. jun. 2021 NHL - Playoffs
Vegas Golden Knights
2
Montreal Canadiens
3
17. jun. 2021 NHL - Playoffs
Ligatabel
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Washington Capitals69418282402152590
2Philadelphia Flyers69417282321963689
3Pittsburgh Penguins69406292241962886
4Carolina Hurricanes68385302221932981
5Columbus Blue Jackets70331537180187-781
6New York Islanders68351033192193-180
7New York Rangers70375332342221279
8New Jersey Devils69281241189230-4168
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.