Spillemyndigheden
Kvittering
Åbne væddemål
Single
Kombination
System
Nordicbet logo

Du skal mindst have valgt et væddemål, for at kunne lave et spil.

 Indsatshistorik Indstillinger
NHL

Mest populære

Live og kommende7Vinderspil8
Vælg marked
Tirsdag  12 Oktober 2
Onsdag  13 Oktober 4
Torsdag  14 Oktober 1
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.
Toronto Maple LeafsMontréal Canadiens
Ishockey / NHL
Toronto Maple Leafs
Montréal Canadiens
Form
V
V
T
T
T
Toronto Maple Leafs
I dag
T
V
T
T
T
Montréal Canadiens
Sidste møder
23
Toronto Maple LeafsUafgjortMontréal Canadiens
Toronto Maple Leafs13Montréal Canadiens
31. maj 2021 NHL - Playoffs
Toronto Maple Leafs23Montréal Canadiens
29. maj 2021 NHL - Playoffs
Toronto Maple Leafs34Montréal Canadiens
27. maj 2021 NHL - Playoffs
Toronto Maple Leafs40Montréal Canadiens
25. maj 2021 NHL - Playoffs
Toronto Maple Leafs21Montréal Canadiens
24. maj 2021 NHL - Playoffs
Sidste Kampe
Toronto Maple Leafs
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
1
Montreal Canadiens
3
31. maj 2021 NHL - Playoffs
Montreal Canadiens
3
Toronto Maple Leafs
2
29. maj 2021 NHL - Playoffs
Toronto Maple Leafs
3
Montreal Canadiens
4
27. maj 2021 NHL - Playoffs
Montreal Canadiens
0
Toronto Maple Leafs
4
25. maj 2021 NHL - Playoffs
Montreal Canadiens
1
Toronto Maple Leafs
2
24. maj 2021 NHL - Playoffs
Tampa Bay Lightning
1
Montreal Canadiens
0
8. jul. 2021 NHL - Playoffs
Montreal Canadiens
3
Tampa Bay Lightning
2
6. jul. 2021 NHL - Playoffs
Montreal Canadiens
3
Tampa Bay Lightning
6
3. jul. 2021 NHL - Playoffs
Tampa Bay Lightning
3
Montreal Canadiens
1
1. jul. 2021 NHL - Playoffs
Tampa Bay Lightning
5
Montreal Canadiens
1
29. jun. 2021 NHL - Playoffs
Ligatabel
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Washington Capitals69418282402152590
2Philadelphia Flyers69417282321963689
3Pittsburgh Penguins69406292241962886
4Carolina Hurricanes68385302221932981
5Columbus Blue Jackets70331537180187-781
6New York Islanders68351033192193-180
7New York Rangers70375332342221279
8New Jersey Devils69281241189230-4168
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.