Spillemyndigheden
Kvittering
Åbne væddemål
Single
Kombination
System
Nordicbet logo

Du skal mindst have valgt et væddemål, for at kunne lave et spil.

 Indsatshistorik Indstillinger
NHL

Mest populære

Live og kommende7Vinderspil8
Vælg marked
Tirsdag  12 Oktober 2
Onsdag  13 Oktober 4
Torsdag  14 Oktober 1
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.
Tampa Bay LightningPittsburgh Penguins
Ishockey / NHL
Tampa Bay Lightning
Pittsburgh Penguins
Form
V
V
V
T
V
Tampa Bay Lightning
I dag
T
T
T
V
V
Pittsburgh Penguins
Sidste møder
41
Tampa Bay LightningUafgjortPittsburgh Penguins
Tampa Bay Lightning21Pittsburgh Penguins
12. feb. 2020 NHL
Tampa Bay Lightning42Pittsburgh Penguins
7. feb. 2020 NHL
Tampa Bay Lightning32Pittsburgh Penguins
24. okt. 2019 NHL
Tampa Bay Lightning54Pittsburgh Penguins
10. feb. 2019 NHL
Tampa Bay Lightning24Pittsburgh Penguins
31. jan. 2019 NHL
Sidste Kampe
Tampa Bay Lightning
Pittsburgh Penguins
Tampa Bay Lightning
1
Montreal Canadiens
0
8. jul. 2021 NHL - Playoffs
Montreal Canadiens
3
Tampa Bay Lightning
2
6. jul. 2021 NHL - Playoffs
Montreal Canadiens
3
Tampa Bay Lightning
6
3. jul. 2021 NHL - Playoffs
Tampa Bay Lightning
3
Montreal Canadiens
1
1. jul. 2021 NHL - Playoffs
Tampa Bay Lightning
5
Montreal Canadiens
1
29. jun. 2021 NHL - Playoffs
New York Islanders
5
Pittsburgh Penguins
3
26. maj 2021 NHL - Playoffs
Pittsburgh Penguins
2
New York Islanders
3
24. maj 2021 NHL - Playoffs
New York Islanders
4
Pittsburgh Penguins
1
22. maj 2021 NHL - Playoffs
New York Islanders
4
Pittsburgh Penguins
5
20. maj 2021 NHL - Playoffs
Pittsburgh Penguins
2
New York Islanders
1
18. maj 2021 NHL - Playoffs
Ligatabel
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Washington Capitals69418282402152590
2Philadelphia Flyers69417282321963689
3Pittsburgh Penguins69406292241962886
4Carolina Hurricanes68385302221932981
5Columbus Blue Jackets70331537180187-781
6New York Islanders68351033192193-180
7New York Rangers70375332342221279
8New Jersey Devils69281241189230-4168
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.