Kvittering
Åbne væddemål
Single
Kombination
System
Nordicbet logo

Du skal mindst have valgt et væddemål, for at kunne lave et spil.

 Indsatshistorik Indstillinger
NHL
+1
NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Vinder af kampen
Cashout
1.98
4.20
3.20
+1
NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Vinder af kampen
Cashout
3.20
4.20
1.98
+1
NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Vinder af kampen
Cashout
2.39
4.15
2.50
+1
NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Vinder af kampen
Cashout
2.45
4.05
2.45
+1
NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Vinder af kampen
Cashout
1.68
4.45
4.25
+1
NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Vinder af kampen
Cashout
3.50
4.45
1.84

Mest populære

Live og kommende10Vinderspil135
Vælg marked
Fredag  7 Oktober 1
Ishockey / NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Vinder af kampen
Cashout
1.98
4.20
3.20
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.60
2.40
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Lørdag  8 Oktober 1
Ishockey / NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Vinder af kampen
Cashout
3.20
4.20
1.98
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
2.40
1.60
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Tirsdag  11 Oktober 1
Ishockey / NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Vinder af kampen
Cashout
2.39
4.15
2.50
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.88
1.95
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Onsdag  12 Oktober 4
Ishockey / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Vinder af kampen
Cashout
2.45
4.05
2.45
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.92
1.92
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Ishockey / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Vinder af kampen
Cashout
1.68
4.45
4.25
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.44
2.85
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Ishockey / NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Vinder af kampen
Cashout
3.50
4.45
1.84
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
2.65
1.50
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Ishockey / NHL
Washington Capitals
Boston Bruins
Vinder af kampen
Cashout
2.34
4.15
2.55
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.85
2.00
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Torsdag  13 Oktober 3
Ishockey / NHL
Colorado Avalanche
Chicago Blackhawks
Vinder af kampen
Cashout
1.46
5.40
5.45
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.27
3.90
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Ishockey / NHL
Anaheim Ducks
Seattle Kraken
Vinder af kampen
Cashout
2.28
4.15
2.65
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.75
2.13
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Ishockey / NHL
Edmonton Oilers
Vancouver Canucks
Vinder af kampen
Cashout
1.98
4.20
3.20
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.60
2.40
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.
Colorado AvalancheChicago Blackhawks
Ishockey / NHL
Colorado Avalanche
Chicago Blackhawks
Form
V
T
V
T
V
Colorado Avalanche
I dag
T
V
V
T
T
Chicago Blackhawks
Sidste møder
41
Colorado AvalancheUafgjortChicago Blackhawks
Chicago Blackhawks46Colorado Avalanche
29. jan. 2022 NHL
Colorado Avalanche20Chicago Blackhawks
25. jan. 2022 NHL
Chicago Blackhawks34Colorado Avalanche
5. jan. 2022 NHL
Colorado Avalanche42Chicago Blackhawks
14. okt. 2021 NHL
Colorado Avalanche35Chicago Blackhawks
22. dec. 2019 NHL
Sidste Kampe
Colorado Avalanche
Chicago Blackhawks
Colorado Avalanche
3
Vegas Golden Knights
1
26. sep. 2022 NHL Pre-season
Minnesota Wild
3
Colorado Avalanche
2
25. sep. 2022 NHL Pre-season
Tampa Bay Lightning
1
Colorado Avalanche
2
27. jun. 2022 NHL - Playoffs
Colorado Avalanche
2
Tampa Bay Lightning
3
25. jun. 2022 NHL - Playoffs
Tampa Bay Lightning
2
Colorado Avalanche
3
23. jun. 2022 NHL - Playoffs
Buffalo Sabres
3
Chicago Blackhawks
2
29. apr. 2022 NHL
Chicago Blackhawks
4
Vegas Golden Knights
3
28. apr. 2022 NHL
Chicago Blackhawks
3
Philadelphia Flyers
1
26. apr. 2022 NHL
San Jose Sharks
4
Chicago Blackhawks
1
24. apr. 2022 NHL
Los Angeles Kings
4
Chicago Blackhawks
1
22. apr. 2022 NHL
Atlantic
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Florida Panthers825862434024694122
2Toronto Maple Leafs825472831525362115
3Tampa Bay Lightning825183128723354110
4Boston Bruins825153125522035107
5Buffalo Sabres82321150232290-5875
6Detroit Red Wings82321050230312-8274
7Ottawa Senators8233749227266-3973
8Montreal Canadiens82221160221319-9855
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
Central
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Colorado Avalanche825672631223478119
2Minnesota Wild825372931025357113
3St. Louis Blues8249113331124269109
4Dallas Stars8246636238246-898
5Nashville Predators82457372662521497
6Winnipeg Jets82391143252257-589
7Chicago Blackhawks82281254219291-7268
8Arizona Coyotes8225757207313-10657
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
Metropolitan
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Carolina Hurricanes825482827820276116
2New York Rangers825263025420747110
3Pittsburgh Penguins8246113627222943103
4Washington Capitals8244123827524530100
5New York Islanders82371045231237-684
6Columbus Blue Jackets8237745262300-3881
7New Jersey Devils8227955248307-5963
8Philadelphia Flyers82251157211298-8761
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
Pacific
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Calgary Flames8250113229320885111
2Edmonton Oilers824963329025238104
3Los Angeles Kings82441138239236399
4Vegas Golden Knights82438392662481894
5Vancouver Canucks824012422492361392
6San Jose Sharks82321350214264-5077
7Anaheim Ducks82311451232271-3976
8Seattle Kraken8227655216285-6960
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
0
Alle
Populære
Vinder af kampen
Cashout
1.46
5.40
5.45
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.27
3.90
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.