Kvittering
Åbne væddemål
Single
Kombination
System
Nordicbet logo

Du skal mindst have valgt et væddemål, for at kunne lave et spil.

 Indsatshistorik Indstillinger
NHL
+1
NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Vinder af kampen
Cashout
1.98
4.20
3.20
+1
NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Vinder af kampen
Cashout
3.20
4.20
1.98
+1
NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Vinder af kampen
Cashout
2.39
4.15
2.50
+1
NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Vinder af kampen
Cashout
2.45
4.05
2.45
+1
NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Vinder af kampen
Cashout
1.68
4.45
4.25
+1
NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Vinder af kampen
Cashout
3.50
4.45
1.84

Mest populære

Live og kommende10Vinderspil135
Vælg marked
Fredag  7 Oktober 1
Ishockey / NHL
Nashville Predators
San Jose Sharks
Vinder af kampen
Cashout
1.98
4.20
3.20
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.60
2.40
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Lørdag  8 Oktober 1
Ishockey / NHL
San Jose Sharks
Nashville Predators
Vinder af kampen
Cashout
3.20
4.20
1.98
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
2.40
1.60
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Tirsdag  11 Oktober 1
Ishockey / NHL
New York Rangers
Tampa Bay Lightning
Vinder af kampen
Cashout
2.39
4.15
2.50
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.88
1.95
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Onsdag  12 Oktober 4
Ishockey / NHL
Los Angeles Kings
Vegas Golden Knights
Vinder af kampen
Cashout
2.45
4.05
2.45
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.92
1.92
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Ishockey / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Vinder af kampen
Cashout
1.68
4.45
4.25
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.44
2.85
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Ishockey / NHL
Montréal Canadiens
Toronto Maple Leafs
Vinder af kampen
Cashout
3.50
4.45
1.84
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
2.65
1.50
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Ishockey / NHL
Washington Capitals
Boston Bruins
Vinder af kampen
Cashout
2.34
4.15
2.55
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.85
2.00
Ikke tilgængelig
Ikke tilgængelig
Torsdag  13 Oktober 3
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.
Carolina HurricanesColumbus Blue Jackets
Ishockey / NHL
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Form
V
T
T
V
Carolina Hurricanes
I dag
V
V
T
T
V
Columbus Blue Jackets
Sidste møder
41
Carolina HurricanesUafgjortColumbus Blue Jackets
Carolina Hurricanes40Columbus Blue Jackets
26. feb. 2022 NHL
Carolina Hurricanes06Columbus Blue Jackets
14. jan. 2022 NHL
Columbus Blue Jackets47Carolina Hurricanes
1. jan. 2022 NHL
Columbus Blue Jackets15Carolina Hurricanes
23. okt. 2021 NHL
Carolina Hurricanes21Columbus Blue Jackets
1. maj 2021 NHL
Sidste Kampe
Carolina Hurricanes
Columbus Blue Jackets
Carolina Hurricanes
5
Tampa Bay Lightning
1
27. sep. 2022 NHL Pre-season
Carolina Hurricanes
2
New York Rangers
6
31. maj 2022 NHL - Playoffs
New York Rangers
5
Carolina Hurricanes
2
29. maj 2022 NHL - Playoffs
Carolina Hurricanes
3
New York Rangers
1
26. maj 2022 NHL - Playoffs
Columbus Blue Jackets
4
Buffalo Sabres
1
28. sep. 2022 NHL Pre-season
Columbus Blue Jackets
5
Pittsburgh Penguins
1
25. sep. 2022 NHL Pre-season
Pittsburgh Penguins
3
Columbus Blue Jackets
2
25. sep. 2022 NHL Pre-season
Pittsburgh Penguins
5
Columbus Blue Jackets
3
29. apr. 2022 NHL
Columbus Blue Jackets
5
Tampa Bay Lightning
2
28. apr. 2022 NHL
Atlantic
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Florida Panthers825862434024694122
2Toronto Maple Leafs825472831525362115
3Tampa Bay Lightning825183128723354110
4Boston Bruins825153125522035107
5Buffalo Sabres82321150232290-5875
6Detroit Red Wings82321050230312-8274
7Ottawa Senators8233749227266-3973
8Montreal Canadiens82221160221319-9855
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
Central
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Colorado Avalanche825672631223478119
2Minnesota Wild825372931025357113
3St. Louis Blues8249113331124269109
4Dallas Stars8246636238246-898
5Nashville Predators82457372662521497
6Winnipeg Jets82391143252257-589
7Chicago Blackhawks82281254219291-7268
8Arizona Coyotes8225757207313-10657
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
Metropolitan
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Carolina Hurricanes825482827820276116
2New York Rangers825263025420747110
3Pittsburgh Penguins8246113627222943103
4Washington Capitals8244123827524530100
5New York Islanders82371045231237-684
6Columbus Blue Jackets8237745262300-3881
7New Jersey Devils8227955248307-5963
8Philadelphia Flyers82251157211298-8761
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
Pacific
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Calgary Flames8250113229320885111
2Edmonton Oilers824963329025238104
3Los Angeles Kings82441138239236399
4Vegas Golden Knights82438392662481894
5Vancouver Canucks824012422492361392
6San Jose Sharks82321350214264-5077
7Anaheim Ducks82311451232271-3976
8Seattle Kraken8227655216285-6960
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
0
Alle
Populære
Vinder af kampen
Cashout
1.68
4.45
4.25
Moneyline (Inkl overtid & straffeslag)
Cashout
1.44
2.85
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.