HjemFodboldEuropa Schweizisk Challenge League
Kvittering
Åbne væddemål
Single
Kombination
System
Nordicbet logo

Du skal mindst have valgt et væddemål, for at kunne lave et spil.

 Indsatshistorik Indstillinger

Mest populære

Live og kommende5Vinderspil0
Vælg marked
Fredag  28 Januar 3
Fodbold / Schweizisk Challenge League
Schaffhausen
Thun
Kampresultat
Cashout
2.00
3.60
3.25
Antal mål
Cashout
1.57
2.30
Handicap
Cashout
3.50
3.75
1.75
Begge hold scorer
Cashout
1.52
2.45
Fodbold / Schweizisk Challenge League
Yverdon Sport
FC Stade LS Ouchy
Kampresultat
Cashout
2.10
3.50
3.10
Antal mål
Cashout
1.75
2.00
Handicap
Cashout
3.75
3.75
1.68
Begge hold scorer
Cashout
1.62
2.20
Fodbold / Schweizisk Challenge League
Aarau
NE Xamax
Kampresultat
Cashout
1.95
3.60
3.50
Antal mål
Cashout
1.68
2.10
Handicap
Cashout
3.40
3.60
1.80
Begge hold scorer
Cashout
1.60
2.25
Søndag  30 Januar 2
Fodbold / Schweizisk Challenge League
Wil
Vaduz
Kampresultat
Cashout
2.90
3.75
2.15
Antal mål
Cashout
1.53
2.40
Handicap
Cashout
5.50
4.50
1.38
Begge hold scorer
Cashout
1.47
2.55
Fodbold / Schweizisk Challenge League
Winterthur
Kriens
Kampresultat
Cashout
1.45
4.50
6.00
Antal mål
Cashout
1.57
2.30
Handicap
Cashout
4.20
4.00
1.57
Begge hold scorer
Cashout
1.72
2.05
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.
WinterthurKriens
Fodbold / Schweizisk Challenge League
Winterthur
Kriens
Form
T
T
T
V
T
Winterthur
I dag
T
T
T
T
T
Kriens
Sidste møder
221
WinterthurUafgjortKriens
Winterthur61Kriens
23. okt. 2021 Challenge League
Winterthur32Kriens
28. aug. 2021 Challenge League
Winterthur03Kriens
14. maj 2021 Challenge League
Winterthur00Kriens
23. feb. 2021 Challenge League
Winterthur11Kriens
20. nov. 2020 Challenge League
Sidste Kampe
Winterthur
Kriens
Winterthur
2
Vaduz
3
19. dec. 2021 Challenge League
Wil
3
Winterthur
5
11. dec. 2021 Challenge League
Aarau
2
Winterthur
0
3. dec. 2021 Challenge League
Winterthur
2
Schaffhausen
5
26. nov. 2021 Challenge League
Yverdon
2
Winterthur
1
19. nov. 2021 Challenge League
Yverdon
2
Kriens
0
17. dec. 2021 Challenge League
Kriens
1
Aarau
2
14. dec. 2021 Challenge League
Kriens
1
Vaduz
3
4. dec. 2021 Challenge League
Thun
3
Kriens
1
26. nov. 2021 Challenge League
Kriens
0
Xamax
1
20. nov. 2021 Challenge League
Ligatabel
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1Vaduz1810353324933
2Aarau189452620631
3Winterthur188553325829
4Schaffhausen187653224827
5Thun188373127427
6Lausanne Ouchy187472321225
7Yverdon187472323025
8Wil187383535024
9Xamax187382628-224
10Kriens1813141045-356
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
0
Alle
Populære
Mål
Handicap
Halvlege
Resultater
Kampbegivenheder
Kampresultat
Cashout
1.45
4.50
6.00
Handicap
Cashout
4.20
4.00
1.57
Antal mål
Cashout
1.57
2.30
Antal mål - 1. halvleg
Cashout
2.31
1.56
Dobbeltchance
1.08
1.15
2.45
Intet væddemål ved uafgjort
1.17
4.75
Halvleg/Fuldtid
2.20
17.00
51.00
4.33
7.00
13.00
21.00
19.00
10.00
Antal mål
Cashout
1.18
4.50
2.50
1.50
Mål i begge halvlege
Begge hold scorer
Cashout
1. halvleg resultat
Cashout
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.