HjemFodboldDanmark Superligaen
Kvittering
Åbne væddemål
Single
Kombination
System
Nordicbet logo

Du skal mindst have valgt et væddemål, for at kunne lave et spil.

 Indsatshistorik Indstillinger
Superligaen
+222
Superligaen
Silkeborg
AaB
Kampresultat
Cashout
1.74
3.95
4.45
+174
Superligaen
AC Horsens
FC Midtjylland
Kampresultat
Cashout
4.25
3.70
1.82
+174
Superligaen
FC København
Randers FC
Kampresultat
Cashout
1.46
4.65
6.40
+170
Superligaen
Viborg
Silkeborg
Kampresultat
Cashout
2.80
3.50
2.40
+170
Superligaen
Brøndby
OB
Kampresultat
Cashout
1.85
3.70
4.10
+165
Superligaen
AGF
Lyngby
Kampresultat
Cashout
1.93
3.55
3.95

Mest populære

Live og kommende7Vinderspil3
Vælg marked
Kommende I dag 1
Fodbold / Superligaen
Silkeborg
AaB
Kampresultat
Cashout
1.74
3.95
4.45
Antal mål
Cashout
1.58
2.38
Handicap
Cashout
2.85
3.75
2.15
Begge hold scorer
Cashout
1.57
2.34
Fredag  12 August 2
Fodbold / Superligaen
AC Horsens
FC Midtjylland
Kampresultat
Cashout
4.25
3.70
1.82
Antal mål
Cashout
1.78
2.03
Handicap
Cashout
2.05
3.60
3.10
Begge hold scorer
Cashout
1.71
2.09
Fodbold / Superligaen
FC København
Randers FC
Kampresultat
Cashout
1.46
4.65
6.40
Antal mål
Cashout
1.58
2.38
Handicap
Cashout
2.30
3.60
2.65
Begge hold scorer
Cashout
1.71
2.09
Søndag  14 August 3
Fodbold / Superligaen
Viborg
Silkeborg
Kampresultat
Cashout
2.80
3.50
2.40
Antal mål
Cashout
1.70
2.15
Handicap
Cashout
1.60
4.20
4.50
Begge hold scorer
Cashout
1.57
2.34
Fodbold / Superligaen
AaB
FC Nordsjælland
Kampresultat
Cashout
2.40
3.65
2.70
Antal mål
Cashout
1.68
2.19
Handicap
Cashout
1.48
4.50
5.50
Begge hold scorer
Cashout
1.55
2.40
Fodbold / Superligaen
Brøndby
OB
Kampresultat
Cashout
1.85
3.70
4.10
Antal mål
Cashout
1.78
2.03
Handicap
Cashout
3.20
3.75
2.00
Begge hold scorer
Cashout
1.71
2.09
Mandag  15 August 1
Fodbold / Superligaen
AGF
Lyngby
Kampresultat
Cashout
1.93
3.55
3.95
Antal mål
Cashout
1.91
1.89
Handicap
Cashout
3.40
3.60
1.92
Begge hold scorer
Cashout
1.78
2.00
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.
AC HorsensFC Midtjylland
Fodbold / Superligaen
AC Horsens
FC Midtjylland
Form
u
V
V
u
T
AC Horsens
I dag
u
T
V
V
T
FC Midtjylland
Sidste møder
113
AC HorsensUafgjortFC Midtjylland
FC Midtjylland10AC Horsens
14. feb. 2021 ALKA Superliga Regular
AC Horsens22FC Midtjylland
4. okt. 2020 ALKA Superliga Regular
FC Midtjylland01AC Horsens
1. jun. 2020 ALKA Superliga Regular
AC Horsens02FC Midtjylland
11. aug. 2019 ALKA Superliga Regular
AC Horsens13FC Midtjylland
16. dec. 2018 ALKA Superliga Regular
Sidste Kampe
AC Horsens
FC Midtjylland
Randers FC
1
AC Horsens
0
5. aug. 2022 ALKA Superliga Regular
AaB
0
AC Horsens
0
31. jul. 2022 ALKA Superliga Regular
AC Horsens
1
Lyngby
0
25. jul. 2022 ALKA Superliga Regular
FC København
0
AC Horsens
1
17. jul. 2022 ALKA Superliga Regular
AC Horsens
1
Hvidovre
1
29. maj 2022 NordicBet Liga - Promotion Group
Lyngby
3
FC Midtjylland
3
5. aug. 2022 ALKA Superliga Regular
Benfica
4
FC Midtjylland
1
2. aug. 2022 Champions League - Third qualifying round
OB
1
FC Midtjylland
5
29. jul. 2022 ALKA Superliga Regular
AEK Larnaka
4
FC Midtjylland
5
26. jul. 2022 Champions League - Second qualifying round
FC Midtjylland
1
Silkeborg
3
22. jul. 2022 ALKA Superliga Regular
Alka Superliga Regular
#HoldKVUTMål forMål imodMFP
1FC Nordsjælland440082612
2Silkeborg32107347
3AGF42115327
4AC Horsens42112117
5FC København42029726
6Randers FC41304316
7Viborg42027706
8FC Midtjylland412110825
9Brøndby410339-63
10Lyngby402268-22
11AaB301225-31
12OB4013411-71
Legende
KKampe spilletMål forMål for
VKampe vundetMål imodMål imod
UKampe spillet uafgjortMFMålforskel
TKampe tabtPPoints
0
Alle
Populære
Mål
Handicap
Halvlege
Resultater
Hjørnespark
KORT
Spillers mål
Kampbegivenheder
Intervaller
Kapløb
Kampresultat
Cashout
4.25
3.70
1.82
Handicap
Cashout
10.00
5.50
1.22
2.05
3.60
3.10
1.35
5.00
7.50
1.08
10.00
19.00
Antal mål
Cashout
1.78
2.03
Antal mål - 1. halvleg
Cashout
1.32
3.10
2.60
1.43
6.35
1.08
19.00
-
Dobbeltchance
2.05
1.22
1.22
Intet væddemål ved uafgjort
3.00
1.35
Halvleg/Fuldtid
7.00
17.00
26.00
9.50
6.00
5.00
46.00
15.00
2.90
Antal mål
Cashout
1.03
12.50
1.25
3.95
3.05
1.38
5.45
1.15
10.50
1.04
Mål i begge halvlege
Hold til at score mål 1
Cashout
Begge hold scorer
Cashout
1. halvleg resultat
Cashout
Resultat + Begge hold scorer
Begge hold scorer + Over/Under 1.5
Begge hold scorer + Over/Under 2.5
Scorer i kampen
Resultatet der bliver vist og yderligere information (fx. Tid, målscorer) er kun for reference. Vi garanterer ikke for nøjagtigheden af denne information.